┼ákolsko takmi─Źenje i poseta Tehni─Źkom fakultetu u ─îa─Źku

U─Źestvovalo je 14 u─Źenika , ve─çinom iz odeljenja III1 ali su se takmi─Źili i u─Źenici tre─çeg stepena iz odeljenja III4! Najbolji rezultat, prvo mesto iz Elektri─Źnih instalacija, zauzeo je Ivan Milisavljevi─ç sa 23, 6 poena, drugo mesto zauzeo je Luka Polomac sa 16,9 poena a tre─çe mesto Igor Despotovi─ç sa 15,9 poena! Iz predmeta Elektri─Źne ma┼íine, bolji od ostalih , bio je Du┼ían Ja─çimovi─ç iz odeljenja III4.

U subotu, 11. maja 2019. godine, a u okviru planirane blok nastave, u─Źenici na┼íe ┼íkole su sa svojim profesorima posetili ovu visoko ┼íkolsku ustanovu. U─Źenike IV1, IV2 i III1 su organizovanim prevozom vodili profesori Du┼íko Milenkovi─ç i Milorad Bekovi─ç. Na fakultetu su nas srda─Źno do─Źekali dekan Danijela Milo┼íevi─ç sa svojim saradnicima i profesorima. Na┼íi u─Źenici su iskoristili priliku da posete laboratorije Fakulteta, da se upoznaju sa radom i postignu─çima studenata i profesora ove ustanove! Nadamo se daljoj saradnji na┼íe ┼íkole i ovog fakulteta za dobro na┼íih u─Źenika i dru┼ítva u celini kao i samog Fakulteta!