Републичко такмичење у Пожаревцу

Овог пута Техничку школу „Јован Жујовић“и себе представљали су Андрија Сретеновић и СашаЛазић из одељења III4 и њихов ментор, професор Душко Миленковић.

Ученици су прво у теоријском делу радили тест а касније приступили реализацији практичног задатка. У конкуренцији већег броја ученика из целе Србије, наши представници, ученици Андрија Сретеновић и Саша Лазић, освојили су места у златној средини. За такмичаре и госте овог такмичења приређен је богат културно уметнички програм.

Велико признање указано је нашој школи тиме што је одређено да ми будемо домаћини Републичког такмичења 2021. године. Сигурни смо да ћемо сви заједно достојно представити Техничку школу „Јован Жујовић“ и општину Горњи Милановац.