Мали фестивал науке у Техничкој школи у Горњем Милановцу

Атрактивна занимања која похађају ученици Техничке школе, омогућили су им да на импресиван начин, занимљиво и непосредно у контакту са посетиоцима прикажу, демонстрирају и објасне оно што су у Техничкој школи научили, направили, конструисали, програмирали, нацртали, осмислили али и улепшали, декорисали и створили изузетно пријатну атмосферу. У просторијама школе биће изложени сви експонати ученика, њихови огледи, робот, демонстрација хидраулике и пнеуматике, електротехничких уређаја, склопова, модела лифта, паркинга, производње струје. Ту ће бити и млади хемичари са својим интересантним огледима али и еколози са својим решењима и друштвеним упозорењима. Мали фестивал науке ове године биће одржан 14. и 15. марта у периоду од 12 до 15 часова.

Дакле, ученици, будући средњошколци а и сви остали заинтересовани грађани добродошли у Техничку школу „Јован Жујовић“ где ће вас срдачно и љубазно дочекати ваши другови и професори! Нудимо вам пуно сазнања и знања, ви га узмите, нећете се покајати!