Poslovno-tehni─Źka saradnja Fakulteta Tehni─Źkih nauka u ─îa─Źku i T┼á Jovan ┼Żujovi─ç

Predmet ovog sporazuma je razmena i kori┼í─çenje kadrovskih i prostorno-tehni─Źkih potencijala u cilju postizanja optimalnih rezultata u procesu obrazovanja u─Źenika i studenata, kao i nau─Źnoistra┼żiva─Źkom radu.

Ovo je veoma zna─Źajan doga─Ĺaj za Tehni─Źku ┼íkolu u smislu osavremenjavanja nastavnog procesa i stvaranja mogu─çnosti za kreiranje i realizaciju zajedni─Źkih projekata vezanih za nastavni, vaspitno-obrazovni proces kao i druge oblasti. O─Źekujemo da ─çe saradnja biti uspe┼ína u obostranom interesu i da ─çe dati dobre rezultate - izjavio je Bojan Veljovi─ç, direktor Tehni─Źke ┼íkole ÔÇ×Jovan ┼Żujovi─çÔÇť.

U narednom periodu, u planu je uspostavljanje saradnje i sa drugim visokoobrazovnim ustanovama tehni─Źke struke.